Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co robić z tymi silnymi zawrotami głowy?

Od miesiąca męczą mnie okropne zawroty głowy, drętwienie rąk i nóg oraz przedziwne uczucie na skórze całego ciała, czasami uczucie chłodu, czasem gorąca bądź bol skóry. 11 lat temu miałam podobny epizod, trafiłam wtedy na oddział neurologii, że względu na zniesienie odruchów brzusznych oraz niewielkie zmiany demielizacyjne w płacie czołowym, miałam przeprowadzona diagnostykę (eeg, badanie płynu mózgowo rdzeniowego) które wykluczyły SM. Po 11 latach powtórka z rozrywki, w MR mózgu wyszły jedynie dwa ogniska naczyniopochodne przebyte, poza tym obraz mózgu prawidłowe. Objawy nie pozwalają mi normalnie funkcjonować, gdzie iść i jakie badania powinnam jeszcze zrobić?
KOBIETA, 39 LAT 6 miesięcy temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Witam! Przedstawione przez Panią dolegliwości i wyniki badań pracownianych każe brać pod uwagę zaburzenia nerwicowe. Proponuję kontakt z psychiatrą lub psychoterapeutą - powinni pomóc. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy