Co robić z tymi silnymi zawrotami głowy?

Od miesiąca męczą mnie okropne zawroty głowy, drętwienie rąk i nóg oraz przedziwne uczucie na skórze całego ciała, czasami uczucie chłodu, czasem gorąca bądź bol skóry. 11 lat temu miałam podobny epizod, trafiłam wtedy na oddział neurologii, że względu na zniesienie odruchów brzusznych oraz niewielkie zmiany demielizacyjne w płacie czołowym, miałam przeprowadzona diagnostykę (eeg, badanie płynu mózgowo rdzeniowego) które wykluczyły SM. Po 11 latach powtórka z rozrywki, w MR mózgu wyszły jedynie dwa ogniska naczyniopochodne przebyte, poza tym obraz mózgu prawidłowe. Objawy nie pozwalają mi normalnie funkcjonować, gdzie iść i jakie badania powinnam jeszcze zrobić?

Witam! Przedstawione przez Panią dolegliwości i wyniki badań pracownianych każe brać pod uwagę zaburzenia nerwicowe. Proponuję kontakt z psychiatrą lub psychoterapeutą - powinni pomóc. Powodzenia W. Łuczkowski.