Czy mogę mieć np. SM?

Czy mogę mieć Sm? Mam 27 lat. Taki mam wynik rezonansu: Dyskretne zmiany neurodegeneracyjne naczyniopochodne w obrębie mózgowia. W obrębie istoty białej płatów czołowych podkorowo, widoczne są pojedyncze ogniska o podwyższonej intensywności sygnału w sekwencjach T2 i flair średnicy poniżej 3mm.

Witam! Sam wynik RM głowy jeszcze o niczym nie świadczy, szczególnie, że opisujący badanie radiolog określił stwierdzone zmiany jako pochodzenia naczyniowego. Ważne są stwierdzane dolegliwości, badanie neurologiczne i w razie potrzeby inne badania pracowniane: potencjały wzrokowe wywołane, EEG, badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Powodzenia W. Łuczkowski.