Ból głowy i złe samopoczucie po wybiciu palca

witam, chcial bym sie zapytac czy przy wybiciu palca do tego rozciety na zgieciu jest to palce wskazujacy moga wystepowac bole glowy i zle samopoczucie ? 2 tygodnie nosilem szyne ktora zdjalem tydzien temu i opuchlizna zostala na palcu w tym czasie poszedlem grac w pilke i dostalem w ten palec wiec moglo sie pogorszyc czy trzeba jeszcze go usztywnic i czekac az kosc stanie sie normalna ?
ponad rok temu

Witam!
Przede wszystkim konieczne jest wykonanie zdjęcia rtg, które zweryfikuje czy kość nie została złamana. Jeśli chodzi zaś o zawroty głowy i złe samopoczucie to nie są one bezpośrednio związane z wybiciem palca. Mogą wynikać natomiast ze stresu i ogólnego osłabienia jekie towarzyszy całemu wydarzeniu.