Ból głowy od pół roku

Witam. Od prawie pół roku boli mnie glowa. Czasem jest tak że boli mnie cały tydzień. Bol mija po wzieciu tabletki ale po paru godzinach ból wraca. A czasem jest tak że potrafi nie boleć tydzień, dwa a potem na nowo ból wraca. Czym może to być spowodowane?

Wielce Szanowna Pani, przyczyn mogą być setki, konieczne jest diagnozowanie neurologiczne, leków p/bólowych nie radzę brać, zapraszam do mojej Poradni,