Co mogę oznaczać tępe bóle głowy?

Witam, mam problem. Od miesiąca bardzo boli mnie głowa i jest to bol bardzo silny, tępy. Zaczęło się od tego, że 15 sierpnia zasłabłam w kościele. Pojechałam na izbę przyjęć i powiedzieli że to od kręgosłupa i mam chodzić do fizjoterapeuta. Potem chodziłam ale dalej bolała. Poszłam do rodzinnego i dał tabletki przeciwbólowe Nimesil i na nadciśnienie,bo miałam też wysokie ciśnienie codziennie. Ciśnienie mi się poprawiło ale bol glowy jest nadal. Byłam u neurologa już kilka razy i najpierw dał tabletki uspokajające i powiedział że to ze stresu. Zlecił tomografie ale nic na niej nie wyszło złego. Badania krwi podstawowe miałam robione i pod kątem tarczycy wszystko ok. Kilka dni temu do bolu glowy doszły mi wymioty. Wezwała karetkę dali mi kroplowke przeciwbólowa w szpitalu zrobili usg brzucha i wszystko ok odeslali mnie do domu. Nie wiem już co mam robić i od czego mnie ta głowa tak bardzo boli. Wymiotyje teraz codziennie też. Nikt mi nie chce pomóc w szpitalach nie chcą przyjąć na oddział bo już byłam w dwóch ze skierowaniem od neurologa ale powiedzieli że mają zajęte terminy na pół roku naprzód i jak chce to za pół roku mogę przyjść Co mam robić???? Pomocy!!!!

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, psychologiczna. . Mogą być mieszane przyczyny: krążeniowe, napięciowe, nerwicowe etc... Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciążeń chorobowych, wyników badań Ważna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA. Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną