Co oznacza złe samopoczucie i bóle głowy u 35-latki?

Witam Od jakiegoś czasu źle się czuję miewam zawroty głowy bole głowy napięciowe robiłam rezonans nic nie wykazał lekarz stwierdził że to stres po jakim czasie bóle głowy ustąpiły. Miewalam bóle nad lewą piersią lekarz zrobił ekg nic nie wyszło. Teraz mam bóle w klatce piersiowej z prawej i lewej strony promieniuje do barku o do ramion. Mam bóle rąk promieniuje do dłoni i pleców. Byłam u kardiologia po ekg stwierdził że mam lekkie szumy w sercu i za mocno mi bije serce przepisał mi propranozol i mam brać doraźnie i mam mieć holtera. Cały czas mi się wydaje że serce mi nierówno bije i ciężko mi się oddycha. Co to może być czy szumy mogłyby się pojawić przez nerwice. Dodam że miesiąc temu w ekg nie stwierdzono szumów. 2 lata temu leczylan się na nerwice lekowa. Teraz mam złe samopoczucie nic mi się nie chce cały czas jestem zmęczona. I męczą mnie te bóle w klatce piersiowej i rąk. Co to może być doradzcie☹️

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna. Mogą być mieszane przyczyny: krążeniowe, napięciowe, nerwicowe etc... Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciążeń chorobowych, wyników badań Ważna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA. . Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną