Co znaczą te nieregularne napady kołatania serca?

Od jakiegoś czasu towarzyszą mi nieregularne napady kołatania serca. Na początku miałam wrażenie że serce okresowo przyspiesza, miałam wtedy robione EKG (brak załamka P, oś QRS obniżona, pojedyncze patologiczne załamki, jednak serce biło miarowo). Teraz mam wrażenie że serce bije także nierówno. Zdarza sie to 1-2 razy dziennie, trwa kilka-kilkanaście minut. Oprócz tego miewam skoki ciśnienia, zawroty głowy i uczucie kłucia lub pieczenia w klatce piersiowej. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza POZ i wykonać zapis ekg