EKG serca i bóle w klatce piersiowej

witam mam29 lat i zrobiłam sobie niedawno ekg serca moje wyniki to: HR: 71 (1/MIN) RR: 841(ms) QRS: 8s (ms) QT: 347 (MS) QTc: 378 (ms) P: 134 (ms) PQ: 189 (ms) Oś QRS: 109 (0) Oś P: 63 (O) Oś T: -2 (o) WYNIK INTRERPRETACJI: 111-RYTM ZATOKOWY MIAROWY 410-PRAWOGRAM 414-NIEPRAWDŁOWY KĄT OSI QRS-T BADANIE ROBIŁAM PROFILAKTYCZNIE PONIEWAŻ W CHWILI STRESU MOJE SERDUCHO NIE BIJE MIAROWO MAM BÓLE W KLATCE PIERSIOWEJ I CIEŻKO MI SIĘ ODDYCHA.CZY POWINNAM SIĘ MARTWIĆ?

Renata GrzechociĹska

Nie należy oceniać EKG na podstawie opisu należy ocenić krzywą EKG,dlatego proszę udać się do lekarza rodzinnego.