Wynik badania EKG 18-latki do analizy

Hej, dziś byłam na badaniach EKG i wyszły mi wyniki takie: HR 64, RR 932, QRS 81, QT 390, QTc 403, P 103, PQ(PR) 138, Oś QRS 47, Oś P 44, Oś T -8. 111- rytm zatokowy miarowy 420- normogram 502- nieprawidłowe obniżenie ST 532 niedokrwienie podwsierdziowe ściany przedniej. Proszę o jakąś dokładniejszą odpowiedź o co chodzi, z góry bardzo dziękuje Dodam że mam 18 lat i jestem kobietą.

Lek. Tomasz Budlewski

Z opisu wynika iż w EKG są nieprawidłowości tj. niedokrwienie. Proszę udać się do kardiologa (zabrać EKG!) niezbędne badanie i dokładny wywiad by ustalić dalsze postępowanie