Co oznacza wynik EKG 25-latka?

Proszę o interpretację wyniku EKG HR:98,RR:607,QRS:161,QT:364,QTc:467,P:89,PQ(PR):121,Oś QRS:69,Oś P:63,Oś T:52. Jestem 25 letnim mężczyzną bez nadwagi.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Badanie ekg interpretujemy na podstawi wykresów, liczby które Pan podał są tylko pomocnicze ale nic konkretnego nie mówią. Powinien Pan udać się z tym ekg do lekarza.