Zawroty głowy, drażliwość a nerwica neurasteniczna

Czy to może być nerwica neurasteniczna? zawroty i napięciowe bóle głowy,bóle brzucha,poczucie ogólnego rozchwiania i zmęczenia,martwienie się pogarszaniem samopoczucia,drażliwość, irytacja, wybuchy gniewu,trudności z zasypianiem, sen płytki, przerwany, nie przynosi wypoczynku,ciągły niepokój,problem z koncentracją,duże problemy z pamięcią,czasem lekkie w klatce piersiowej(u lekarza nic nie wykryte)bóle w barku -promieniuje do rąk( badania byly i nic) nadwrażliwość na bodźce zewnętrzne

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza