Co oznaczają takie napadowe bóle głowy?

Witam Od pewnego czasu miewam napady bardzo dziwnego bolu glowy. Bol zlokalizowany jest w potylicy po lewej stronie, napad trwa moze 5 sekund , przypomina to takie ukłócie,spięcie i po kilku sekundach ustepuje. Boli mnie tez lewa galka Oczna (bardzo podobne napady jak te z glowa ) i piszczy mi w uchu

Nie można wykluczyć, że ból ma związek ze stresem, napięciem mięśni karku; brakiem regularnej aktywności i gimnastyki ...?? ' Czy ataki po nocy, ?? OKULISTA, ocena wzroku??

Drętwienie z przeciążenia, siedzenia przy komputerze, braku ćwiczeń

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog