Napięciowe i tępe bóle głowy

Witam stwierdzono u mnie po konsultacji neurologicznej napieciowe bole glowy nie wykonano rezonansu ani rtg tylko tk kregoslupa szyjnego bole sa codziennie tepe czasem silne po obu stronach glowy az do czola w kregoslupie szyjnym mam przepukline bez ucisku na worek oponowy spie w kolnierzu ort. Bole sa przewaznie rano i trwaja czasem caly dzien chodze na faschitetapie ale nic nie pomaga teraz dolaczylo sie mrowienie glowy biore redomex okolo 6 miesiecy

Nie wiem czy konieczne jest spanie w kołnierzu ortopedycznym ???
To osłabi mięśnie szyi, a nie uzdrowi kręgosłupa
Jeśli nie ma odchyleń w badaniu neurologicznym i napięciowe bóle głowy, to nie ma konieczności robienia TK czy MRI głowy
Pozdrawiam