Co oznaczają te bóle głowy i wymioty?

Bóle głowy i wymioty Witam, od jakiegoś czasu mam silne bóle głowy, przez które wymiotuje i dopiero kiedy już zwymiotuje to się powoli uspokaja. Mam 25 lat jestem kobieta, w przeciągu ostatnicgo 1,5 miesiąca zdarzyło się to 4 razy, miałam ciężki okres w życiu nie miałam apetytu i jadłam pół kanapki na dwa dni, teraz gdy zmieniłam otoczenie i mam dobra dietę jest nadal to samo. Gdy byłam małym dzieckiem chodziłam regularnie na tomografie mózgu i powiedziano mi ze jest tam coś co może kiedyś się rozwinąć w coś gorszego jakby pecherzyk z płynem i trzeba to obserwować ale podobno ludzie z tym żyją i nawet o tym nie wiedza, niestety nie wiem jak się to nazywa. Bol głowy raczej obejmuje cała głowę i tylko w siedzącej pozycji da się go jakoś przeżyć, lub gdy odchyle głowę do tylu. Tabletki nie zawsze pomagają czasami na chwile i później muszę wziąć jeszcze jedna aspirynę żeby mi przeszło. Zazwyczaj bol zaczyna się pod wieczór od umiarkowanego do bardzo silnego w nocy. Nie mam światło wstrętu ani nie jestem wyczulona na dźwięk. Jest to taki bol ze mam ochotę uderzać głowa w ścianę. Pale papierosy ale jest to max 3 -4sztuki na dzień, alkoholu nie pije, narkotyków również nie. nigdy nie miałam problemów z ciśnieniem, mam astmę i zażywam leki fostex i salbutamol- max raz w tygodniu. W życiu przeszłam jedna operacje wycięcie woreczka żółciowego laparoskopowo, miałam kamice i raz byłam hospitalizowana przez astmę. Czy ktoś mógłby mnie nakierować co to może być? Bardzo prosze o pomoc martwi mnie to a niestety nikt nie może podać mi przyczyny. Bardzo dziękuje

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Bóle z opisu raczej nie migrenowe?, może napięciowe, od kręgosłupa szyjnego ??? Z tego co Pani pisze, pewnie opisywano w TK / MRI torbiel pajęczynówki?.. Jaki stan ogólny,? jak często ataki astmy , ciśnienie krwi, Jakie inne leki ??. Do obejrzenia Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, . Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog