Ból głowy od wielu lat a konieczność przyjmowania środków przeciwbólowych

Odkad skonczylam 14 lat boli mnie glowa teraz mam 43 bralam wszystkie mozliwe leki przeciwbolowe konsultowalam sie z lekarzem gdyz bol jest przewaznie po jedndej stronie czyli prawa skron zadko przechodzi na lewa strone badz czolo i oczy nie przechodzilam rezonansu poniewaz lekarz stwierdzil ze nie ma ku temu podstaw gdyz nie mam innnych objawow ktore sugerowalyby guza mozgu. Moje pytanie to czy pozostalo mi do konca zycia trucie sie srodkami przeciwbolowymi? Prosze o rade moze jest inne wyjscie

Ja uważm, że sustematycznie i konsekwentnie nalezy szukać przyczym. Nie wiem czy to było brane pod uwagę ale w spektrum możliwości uwzględniłbym następujace problemy

- kandydoza jelit
- pasożyty
-choroby odkleszczowe (borelioza, bartonelloza, babeszjoza, chlamydia pneumoniae i mykoplazma pneumoniae)