Ból głowy po czołowym zderzeniu rowera ze słupkiem

Witam, Sześć dni temu, jadąc nocą rowerem, podczas ulewy zderzyłam się czołowo ze słupkiem. Odrzuciło mnie mocno do tyłu. Potylicą uderzyłam chyba w słup metalowego ogrodzenia. Nie straciłam przytomności, miałam mdłości, głowa bolała nieziemsko. Nadal pobolewa, a ja działam na biegu ultra light. Od poniedziałku chciałabym już normalnie pracować. Nie wydaje mi się to jednak możliwe, chyba że jedynie w 20-, max. 35-procentach. Proszę, doradźcie, gdzie w Warszawie najlepiej będzie to, leczyć? ASK

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
zalecam kontakt z neurologiem i wykluczenie wstrząśnienia mózgu oraz bardziej poważnych dolegliwości. Udać się Pani może do przychodni lub lekarza przyjmującego prywatnie, jest ich w Warszawie wielu.