Ból głowy po zrobieniu salta a podejrzenie wstrząsu mózgu

Po zrobieniu salta wyladowalem na nogach (bez upadku) ale mocno szarpnalem glowa. Mialo to miejsce okolo 3 tyg temu . Po salcie zaczela bolec mnie potylica z prawej strony i oko prawa strona .Dzien po indcydencie wymiotowalem i mialem problemy z lapaniem ostrosci obrazu. Od tamtego czasu sporadycznie boli mnie glowa z tylu. Czy byl to wstrzas mozgu ? I skad te ciagle bole ?

Może to były przejściowe objawy naciągnięcia kręg szyjnego
Dobrze, że szsybko minęły
W razie nasilenia dolegliwości do Neurologa; Kreg C i USGDoppler tętnic szyjnych i kręgowych