Ból głowy w miejscu urazu

Witam,mam 20lat.Miesiac temu mialam wypadek,jechalam skuterem bez kasku i spadlam.Doznalam szkodzenia czaszkowo-mózgowego.W szpitalu zrobili mi szerg badan,ktore nic nie pokazaly.Jednak od kilku dni boli mnie glowa,w miejscu gdzie doznalam urazu jest guz ktorego wczesniej nie bylo,tabletki przeciwbolowe mi nie pomagaja,przed oczami widze zielone plamy i dzis oslablam,mam trudnosci z koncentracja.Czy moze to byc powiklanie po uszkodzeniu?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym skontaktować się z lekarzem, konieczne jest badanie lekarskie, w tym neurologiczne, być moze ponowna tomografia komputerowa.
Pozdrawiam