Ból głowy, wymioty a prawdopodobieństwo ciąży

witam 26.10-30.10 mialam okres seks byl od 4.11-12.11i bylo ok potem pojawil sie bialy sluz na poczatku mam potem wiecej tzw bulgotanie i uczucie rosnacej banki w podbrzuchu a teraz okres dostalam 20.11-23.11 gdzie zawesze mam 6-7 dni seks byl 28,29,30.11i 1.12 mam zmienny humor uczucie ze powiekszyl mi sie brzuch dwa dni temu mocno bolalo mnie podbrzusze i byly zaparcia a dzic czuje sie taka ociezala bol glowy tak jak bym miala zwymiotowac czy moge byc w ciazy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.