Regularny cykl a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

witam.jakie mam szanse na ciaze okres mialam regularny biorac tab,anty 10miesiecy.(25dni)w pazdzierniku 7.10. mialam koniec okresu tab wzielam 10.10 (1) i je odstawilam kochalam sie z mezem od 11.10do 21.10 i bylo ok okres dostalam 26.10-30.10 i potem znow sie kochalismy 4,5,7.11 jakie mam szane na ciaze czekam na szczera odpowiedz?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
szanse na zajście w ciąże są, należy jednak pamiętać, że po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych obserwowane są zaburzenie cyklu miesiączkowania oraz cykle bezowulacyjne - sytuacja z reguły normuje się w ciągu kilku miesięcy. Dla pewności można wykonać test ciążowy z moczu, jednak nie wcześniej, niż w okresie spodziewanej miesiączki, czyli po 20.11.