Szanse na zajście w ciążę po odstawieniu tabletek

jakie mam szanse na ciaze to zaczne od poczatku od 10miesiecy bralam tab anty odstawilam je 10.10.2013 seks byl od 11.10 do 21.10 okres doatalam 26.10-30.10.2013 kolejny seks byl 4,5,7,11x3.12 zatem jakie mam szanse na ciaze ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po pierwsze proszę pamiętać, że płodność po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej powraca właściwie od razu. Jak najbardziej ma Pani zatem szansę na ciążę. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by ocenić to w wartościach liczbowych.