Ból głowy, zablokowany nos i ból gardła podczas antybiotykoterapii

Witam od soboty przyjmuje antybiotyk na zapalenie gardla oraz kaszel ktory mam ponad 2 tyg . Do tego doskwiera mi codziennie bol glowy , mam zablokowany nos czyli zatoki . Antybiotyk przyjmuje juz 5 dzien i nie widze poprawy a raczej jest gorszy bol gardla co powinnam zrobic udac sie do lekarza i zmienic antybiotyk czy wybrac do konca zostaly dwa dni tylko a poprawy nie ma .

W przypadku braku poprawy po 3-4 dniach należało zgłosić się na kontrolę do lekarza.
Jeżeli ma Pani możliwość można jutro pójść do lekarza, a jeżeli nie - przyjąć antybiotyk do końca i pójść na wizytę w poniedziałek