Ból i dziurka przy szwie 2 tygodnie po usunięciu przerośniętego pieprzyka

2 tygodnie miałam usuwanie przerośnięty pieprzyk albo coś w tym rodzaju. było to umieszczone na wysokości ramienia pod pachą. podczas usuwania chirurg naciął jak to on określił "torebkę z płynem" wyczyścił i zszył i po 11 dniach szwy zostały zdjęte, ale rana była rozpulchniona a dzisiaj 13 dzień od zabiegu i przy szwie zrobiła się dziurka na pół centymetra i wycieka z ropa ,a samo miejsce nadal boli, a lekarz każe czekać. w związku mam pytanie czym mam się udać do innego lekarza czy czekać?

Co do konkretnych odpowiedzi w tej sprawie nie udzielę Pani bez bezpośredniego badania (czy jest to ropa czy tylko wydzielina surowicza???). Proszę wykonywać zalecenia chirurga prowadzącego.