Ból i klejąca wydzielina z piersi
Witam, pół roku temu robiłam USG piersi i nie było w nim nic niepokojącego, a od czterech miesięcy jestem na tabletkach antykoncepcyjnych, które dostałam z powodu torbieli na jajniku (już jej nie mam). Przy okazji miałam robione markery nowotworowe i też wszystko było w normie. Jednak dzisiaj zaczęła mnie boleć pierś jak przy okresie i kiedy ją nacisnęłam wyleciała biała klejąca wydzielina. (Jestem dwa lata po drugim porodzie). Co to może być?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
na podstawie samego opisu nie da się rozpoznać co może być przyczyną Pani dolegliwości. Może to być wpływ hormonów, leków, zapalenie sutka lub nawet nowotwór. Takie objawy muszą być wyjaśnione. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.