Ból i wydzielina z piersi a możliwość ciąży

Witam. Mama na imię Ela ostatnią miesiączkę miałam 06.09. dnia.19.09 doszło do współżycia od tamtej pory strasznie bolą mnie piersi i jak nacisnę sutek wydostaje się biała wydzielina robiłam test ale wyszedł negatywny nie wiem czy może za wcześnie czy może jestem faktycznie w ciąży. Proszę o szybką odpowiedż.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć badanie po 14 dniach o stosunku. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.