Wydzielina z piersi, bóle a możliwość ciąży

Witam.Ostatnią miesiączkę miałam 06.09. współżyłam z mężem w dnich od 19-21.09. cykle mam co 28 dni.robiłam test ciążowy 2 razy i wyszedł negatywnie. bolą mnie piersi i wydobywa się z nich jakby siara, czasami jest mi niedibrze ale nie zawsze. Czy mogę być w ciąży proszę o szybką odp.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć test po 14 dniach od ostatniego stosunku. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u lekarza.