Możliwość zajścia w ciążę a bóle piersi i brak miesiączki

witam. ostatnia miesiaczkę miałam 5 wrzesnia ostatnie poł roku dośc regularnie jak na mnie czyli co 30 dni. w dzień planowanej miesiaczki w październiku odbyłam stosunek z mężem i nasienie zostało we mnie. dziś jest 7 i nie mam miesiaczki bola mnie persi ale brzuch wogole jak przy ostaniej to myslałam ze zemdleję teraz nic. zrobiłam badanie krwi nic nie wykazało byc moze za wczesnie w sumie 2 dni od zapłodnienia ale po ostatniej miesiączce również kochałam się z mężem i nie uwazalismy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć badanie po 14 dniach od ostatniego stosunku. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.