Negatywne testy ciążowe, brak okresu a możliwość ciąży

witam. ostatni okres mialam od 3 do7 listopada. moje cykle to około 36 dnikochalam sie z chlopkiem 1,8,9,16,30lis 25,26 gru i 1sty. zrobiłam test.23 i 31 grudnia ale wyszły negatywny, a okresu nadal nie mam. czY możliwe że jestem w ciąŻy mimo negatywnych testów?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.