Brak okresu, negatywne testy ciążowe a nudności i wzmożony apetyt

miesiączka była 7 listopada i powinna byc mniej więcej 5 grudnia bo co dwa dni wcześniej dostawałam i okazało się że nie ma miesiączki zrobiłam dwa testy ciążowe i wynik negatywny czyżby za szybko je zrobiłam a obliczając wyszło że 18 listopad i 23 jest prawdoopodobny dniami płodnymi czy jest możliwa ciąża pomóżcie prosze ! przyznam że mam nudności, apetyt dość duży, częste odawanie moczu ,ból głowy ,brzucha który wydaje się tak jakby pulsował hmm dziwne to troche ;/

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć badanie po 14 dniach od ostatniego stosunku. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a dolegliwości będą się utrzymywały to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.