Plamienie po 6 dniach od terminu planowanego okresu i negatywny test ciążowy

Witam mam na imie Joanna, mam taki problem. Szesc dni spozniał mi sie okres a dzis pojawiło sie plamienie. Po ostatniej miesiaczce wspołzyłam z narzeczonym tylko dwa razy ale bez zabezpieczenia. Dwa dni temu zrobiłam test i wynik wyszedł negatywny. Miesiączki miałam regularne. Zawsze zaczynały się 23go dnia kazdego miesiąca i trwały przewaznie 5 dni.Co mam robic? Prosze o odpowiedz.

Proszę powtórzyć test ciążowy, najlepiej z krwi co da pewną odpowiedż czy jest Pani w ciąży. Jeśli ciąża zostanie wykluczona wskazana wizyta u ginekologa w celu odtworzenia cyklu.