Ryzyko ciąży po stosunku bez zabezpieczenia a brak miesiączki

Witam. Mam mały problem. Wiec tak cały czas miałam regularne miesiaczki. zaczynały sie 23dnia kazdego miesiaca i trwały przewaznie 5dni. Dzis jest 26 a miesiaczki brak. Po ostatniej miesiaczce wspólzyłam z narzeczonym tylko dwa razy ale bez zabezpieczenia. Czy mozliwe ze jestem w ciazy???

Pozdrawiam!