Rozdrażnienie, seks bez zabezpieczenia a ciąża

Mam 25 lat, w ciagu ostatniego miesiaca wspolzylam kilka razy z partnerem bez zabezpieczenia, jedynie stoaunek przerywany. Mija 40 dni od ostatniej miesiaczki, dodam ze cykle mam dosc nieregularne, ale od pol roku po ok 30 dniach krwawienie nastepowalo. Jak bardzo jest mozliwe ze jestem w ciazy, wczoraj robilam test ciazowy wyszedl negatywny, nie mam zadnych objawow, moze jestem bardziej rozdrazniona i mam wyzsza temp. ciala, ale to moze wynikac ze stresu spowodowanego brakiem miesiaczki

Piotr Pilarski

Ryzyko ciąży istnieje. Stosunek przerywany charakteryzuje się 80% skutecznością. Sugeruję wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku aby był wiarygodny.

Pozdrawiam.