Nieregularne miesiączki po usunięciu implantu antykoncepcyjnego

Witam, Mam pytanie a mianowicie w maju tr wyciaglam implant antyk. bo zle sie czulam miala go 6m. od tamtej pory mam nieregularne miesiaczki ostatnia byla 19.10 normalnie 4dni. Po okresie wspolzylam z mężem kilkakrotnie bez zabezpieczenia oststni raz (5.11-6.11) od 4dni mam podwyzszona temp.37.2pod pachą, w gardle uczucie suchosci, glowa mnie boli, uderzenia goraca w twarz, bulgotanie w podbrzuszu, jak bym byla przeziebiona. Robilam dzisiaj(8.11) test ciazowy wynik negatywny Co mi moze być???

Witam! W podanym przypadku nie można wykluczyć, że jest Pani w ciąży. Apteczne testy ciążowe dają wiarygodne wyniki dopiero 14 dni po dacie ostatniego stosunku lub w dniu spodziewanej miesiączki. Proponuję powtórzyć test ciążowy około 20 listopada.