Negatywne testy ciążowe a nieregularne miesiączki

Kochalam sie z zabezpieczeniem 26.09 , nie pekla gumka. Robilam wiele testow ciazowych z obawy o ciaze niechciana.wszystkie sa negatywne , robilam ich ponad 10 w roznych odstepach czasu 50 dni po stosunku itp ostatni 90 dni po stosunku i tez negatywny test ciazowy z apteki. Okres mam nie regularny . Nie wspolzylam od 26.09 , nastepna miesoaczke dostalam 02.12 i teraz nie mam. Czy moge byx w ciazy ? I czy ma sens dalsze powtarzanie testu ciazowego i czy wyniki ( wszystkie negatywne) sa miarodajne

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie współżyła Pani bez zabezpieczenia od ostatniej miesiączki to nie ma ryzyka ciąży i potrzeby wykonywania testów ciążowych. Wielokrotnie potwierdzający się wynik ujemny jest wiarygodny.