Możliwość ciąży przy braku miesiączki

Witam! Mam pytanko,czy jest mozliwośc ciąży przy braku miesiaczki od ponad miesiaca? dodam ze wczesniej miałam miesiac w miesiac regularnie jakies 2,5 tygodnia temu byl 2 razy stosunek z mezem niezabezpieczony.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie ma Pani miesiączki a współżyła Pani z mężem bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Przede wszystkim proszę zatem wykonać test ciążowy. Gdyby wynik był negatywny a miesiączka dalej nie wystąpi, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.