Brak miesiączki i starania o dziecko

witam;) od ponad miesiaca mam brak miesiaczki, temperature ciala mierze od kilku dni dopochwowo wynosi ona 36,6 36,8 i towarzysza mi bole krzyzowe tak jak zawsze przed miesiaczka, zrobilam test ciazowy tydzien temu, pojawily sie dwie kreseczki z tym, ze druga bardzo bladziutka a po kilku godzinach zniknela, nastepnego dnia pod wieczor robilam kolejny test i byl negatywny. Staramy sie z mezem o dziecko od dwoch lat, w ub roku w kwietniu poronilam ciaze. Prosze o odpowiedz czy to moze byc ciaza?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę o powtórzenie testu ciążowego i w razie wątpliwości udanie się do lekarza ginekologa w celu wykonania badań (betaHCG z krwi) oraz USG. Pozdrawiam