Staranie o ciążę po poronieniu samoistnym

Witam bardzo prosze o pomoc .Staramy sie z mezem o dziecko bylam juz w jednej ciazy ale poronilam samoistnie teraz mam podobne objawy co mialam w poprzedniej ciazy. mierze sobie temperature w pochwie utrzymuje sie 37,2 juz od 7 dni owulacje mialam 2.11.2014 w 5 dzien po owulacji dostalam mocnej temperatury 39,2 kreski w nocy 7.11. pojechalam do szpitala lekarzzrobil mi test z krwi i stwierdzil ze nie jestem w ciazy ze podejrzewa ze to grypa. Lecz 5 dni po owulacji chyba nie wyjdzie test z krwi

Elżbieta Rhone

Witam, proszę Pani - najlepiej odczekać do daty spodziewanej miesiączki i jeśli ona nie wystąpi to proszę wykonać test ciążowy ( Ew. badanie beta hcg z krwi).