Trudności z zajściem w ciążę po poronieniu samoistnym

ok temu w 9 tyg poronilam samoistnie -obylo sie bez ingerencji cial obcych.Bylam na wizycie kontrolnej czy wszystko jest w ok Po niespelna pol roku pojechalam do Polski u lekarza ginekologa zrobilam usg dopochwowe oraz cytologie wszystkie badania wypadly bardzo dobrze.Od dwoch miesiecy probuje zajsc w ciaze ale nie portafie ustalic kiedy mam dni plodne. podam kiedy mialam okres 2-05,29-05,14-07,15-08,15-09,6.10 okres trwa max5 dni, teraz mam strasznie bolace piersi ale test ujemny.dzis jest 26.

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej w około 10 dnia cyklu. Proponuje udac sie dollekarza ginekologa aby wytłumaczył co i jak.