Powrót do współżycia po poronieniu

Witam! chcialabym zapytac. poronilam w 6tyg ciazy pod koniec lipca 2013r. staramy sie z mezem juz pol roku o kolejne dziecko ale nic nie wychodzi. robilam badania wszystko jest wporzadku po poronieniu bierzemy witaminy i nic:((( miesiaczka juz sie unormowala jest ok staramy sie wspolzyc w dni plodne ale nic nie wychodzi. prosze o pomoc

bez badania nie jestem w stanie pomóc trzeba zrobic kontrole jajeczkowania ew sprawdzić drożność jajowodów.