Dlaczego nie dostałam miesiączki po poronieniu?

Witam. Chcialabym sie poradzic . Otóż 7 tygodni temu poronilam. Bylo to poronienie wczesne samoistne. Wszystko wyczyscilo sie samo. Ale martwi mnie to ze dalej nie dostałam miesuaczki. 2 tygodnie temu bylam u Pani ginekolog i mowila ze wszystko wyglada bardzo dobrze i ze spokojnoe możemy sie dalej starać. Juz 2 tygodnie po poronieniu zaczęliśmy wspolzyc . Oststnio mam bardzo wrazliwe piersi przy ucisku i temperatura rano wynosi 37. A popołudniu 37.4. Niestety test ciazowy wychodzi negatywny. Czy jest mozliwosc ze jest to wczesna ciaza? Czy nie ma takiej mozliwisci. Dodam ze ostatnio jestem również bardzo senna i nerwowa. Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciąża jest możliwa, może to być faktycznie wczesny etap niewykrywalny jeszcze testami.