Szanse na ciążę po poronieniu

Witam. Ile dni po poronieniu mozna zajsc w ciaze ?? wiem ze nie powinno sie wspolzyc ale czy to mozliwe zeby po dwuch dniach sie udalo?? robilam test owulacyjny i wyszedl ze mam jajeczkowanie szyjka macicy rowniesz jest otwarta ! prosze o odpowiedz

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w tej sytuacji wskazany jest kontakt z ginekologiem. Brak ciąży po 2 latach regularnego współżycia jest podstawą do rozpoczęcia diagnostyki w kierunku niepłodności.