Szanse na szybkie zajście w ciążę po poronieniu

Bylam w 10 tygodniu ciazy.Kochalam sie z chlopakiem w piatek,sobote.W poniedzialek dwa dni pozniej poronilam.Bylam u lekarki,doczyscila mi lyzeczka resztki po poronieniu. Od tego czasu juz prawie 2 tygodnie krwawie. Bylam u lekarki i zatrzymala mi krwawienie lekami. Robilam betaHCG po 5 i 12 dniach.Beta ujemna. Dzis po 2 tygodniach bylam u lekarki i zrobila mi test "sikany" szpitalny i wychodzi ze jestem w ciazy.Czy to mozliwe ze jestem w ciazy?

Piotr Pilarski

Istnieje taka możliwość jednak dla pewności powinno się oznaczyć bHCG z krwi i po kilku dniach również aby zobaczyć czy narasta jak w ciąży.

Pozdrawiam.