Brak okresu po stosunkach miesiąc po poronieniu

Witam 12 grudnia 2014 r poroniłam w 5 tyg współzylam bez zabezpieczenia 1 2 3 stycznia czy mozliwe jest ze jestem w ciazy? Trest ciazowy robilam w pon 19 01 oraz dzis 21 01 i wyszly negatywnie a okresu nadal nie mam

Magdalena StusiĹska

Po poronieniu okres może wracać nieco dłużej. Nie pisze Pani jakie miała Pani normalne cykle, więc trudno cokolwiek wnioskować.