Dlaczego nie mam okresu pomimo wykluczenia ciąży?

Witam mam takie pytanie mam 27 lat i regularne miesiaczki ostatnia mialam 25 listopad współzylam z mezen tak w polowie grudnia i od tamtego czasu mam polace a teraz bardziej pelniejsze piersi i ból podbrzusza oraz dół plecow robilam 3 testy ciazowe i wyszly negatywne .4 dni temu bylam u ginekologa i robil mi usg dopochwowe i ciazy nie stwierdził. Martwię sie co mi moze byc?
Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa.