Pozytywny test ciążowy a miesiączka u 25-latki

witam.chcialam sie zapytac bo mialam ostatnia miesiaczke 20 grudnia do dzisiaj czyli 4.02 nie dostalam okresu. we srode 3.02 mialam robione usg i nic nie wyszlo.a tydzien temu 27.01 robilam test w domu i wyszedl pozytywny.tzn druga kreska byla delikanie widoczna ale byla. i mam pytanie czy wedlug tego jestem w ciazy? ardzo prosze o szybka odpowiedz. i pozytywna :)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie.