Szanse na ciążę pomimo wykluczenia przez lekarza

Witam ,mam pytanie i prosze o pomoc.Podejzawałam ze jestem w ciazy,zrobilam 6 testow z czego ostatnie 2 wyszly pozytywnie.Temp mialam 37.2 ,miewalam zawroty glowy.Podejzewalam ze jest to bardzo wczesna ciaza ok 2 tydz max 3,niestety dostalam plamienie i trwalo 9 dni.W miedzy czasie bylam u ginekologa na potwierdzeniu ciazy niestety lekarz na macicy nic nie widzial ,pobral krew na badanie i wczoraj sie dowiedzialam ze ciazy nie ma,a temp mam 37,1 dalej.Czy jest mozliwosc ze jestem jednak w ciazy?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli badanie poziomu beta hCG w surowicy wyszło ujemnie,a lekarz nie znalazł objawów sugerujących ciążę to szansa, że jest Pani w ciąży jest niezwykle mała.