Pozytywne testy ciążowe a niestwierdzenie ciąży

mam problem na testach ciazowych trzy sa poz bylam u gin ale nie stwierdzil ciazy mam temp od 6 dni 37.1 objawy typu zgaga gazy bóle plecow ostatnia miesiaczke mialam 30 a skonczyla 31 zazwyczaj mam 3 4 dni uprawialam stosunek w dni plodne tydz temu w sobote od tej pory zle sie czuje karmie piersia 21 mies czy to blokuje zajscie w ciaze?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Absolutnie nie. Kto Pani takich bzdur naopowiadał, że karmienie piersią jest formą antykoncepcji. Krwawienie z 30 na 31 najpewniej było krwawieniem implantacyjnym. Sugeruję ponownie zgłosić się do ginekologa - prawdopodobnie ciąża była zbyt mała i dlatego lekarz miał problem z jej uwidocznieniem, tudzież jego sprzęt USG był niewystarczający. Istnieje też niewielkie prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej. Bezwzględnie wskazana kontrola za 2-3 tygodnie.