Stosunki w dni płodne i spóźnienie miesiączki a negatywne testy ciążowe

Czy moge byc w ciazy jezeli uprawialam sex bez zabezpieczenia przez wszystkie dni plodne i w dzien owulacjo dodam ze miesiaczka spoznia mi sie 5 dni testy wyszly oba negatywne. Dzisiaj pojawila sie brazowa wydzielina co oznacza?

witam,
szansa na ciaze jest - nalezaloby wykonac test beta HCG z krwi, ktory jest miarodajny.
Wyniki z moczu mogą byc ujemne i fałszować wynik.

Plamienie może pojawić się we wczesnej ciąży - może tez oznaczac zwykle krwawienie miesiaczkowe.

pozdrawiam