Pozytywne testy ciążowe a 5 tydzień ciąży

Witam jestem okolo 5 tyg podniach plodnych zrobilam dwa testy ciazowe sa pozytywne . W poniedzialek mzm wizyte u gin chcialam sie dowiedziec czy juz bedzie cos widac i czy napewno to ciaza ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jest Pani 5 tygodni po zapłodnieniu czyli w 7 tygodniu ciąży. Na USG będzie widoczny pęcherzyk ciążowy i najprawdopodobniej będzie już widoczne bicie serca.