Pozytywne testy ciążowe a brak ciąży według ginekologa
dzien dobry zrobilam 6 testow ciazowych i wszystkie sa pozytywne a ginekolog nie widzi ciazy na usg pomimo pogrubionej wygladajacej na ciazowa macice.......czy moze to byc objaw jakiej choroby? ostatnia miesiaczke mialam 4 stycznia .....

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Jeśli wszystkie testy ciążowe są pozytywne to być może jest jeszcze za wcześnie by było widać ciążę w USG. Sugeruję powtórzyć USG za około 10-14 dni. Jeśli ciąża nie zostanie uwidoczniona wskazane jest poszukiwanie innej przyczyny wzrostu poziomu beta-hCG, np. ciąży pozamacicznej czy torbieli jajnika.